Нові відтінки знаменитих тіньок Maybelline colour tattoo

Є такі косметичні штукенції, які не потребують представлення, бо всі бодай раз про них чули і щось та й знають про них. До такого списку точно входять знамениті тіньки Colour Tattoo 24HR від Maybelline. Дехто обожнює, хтось сварить, а я, після кількох років використання, розумію, що текстура і носибельність цих тіньок різниться у кожного відтінка. Тому після тривалих вагань, я таки вирішила написати про два нових відтінки мейбелінівських бестселерів.

ctattoo8

Скажу одразу, що найулюбленішою тінькою зі всієї серії є Creme de Rose 91. Неймовірно гарна кремова текстурка, яка чудово вирівнює тон повіки, додає свіжості, слугує чудовою основою для всіх інших тіньок, а в додачу ще й неймовірно стійка. Тому це просто must have моєї косметички.

А в цій статті розкажу про два ще не надто відомі відтінки, які нещодавно з’явились на полицях українських крамниць.

Почну з відтінку 87-Mauve Crush, бо саме він став першою і, мабуть, єдиною голубою тінькою в моєму арсеналі.

ctattoo7

Я дуже довго заглядалась на цей голубенький дуохром, який так звабливо переливався легким фіолетовим сяйвом. І коли на makeup.ua розпочались знижки на ці тіньки, вхопила собі одненьку.

ctattoo10

До текстури, легкості нанесення, пігменту та стійкості не маю жодних нарікань. Тіньки дуже легко наносяться, розтушовуються і доволі добре тримаються повіки.

Але ж дуохром? Там мав бути дуохром! Чому моє око перестало бачити дуохром? 🙂

ctattoo3

Така собі морозна свіжість виходить 🙂 Хоч здебільшого тіньку я не використовую соло, але можу додати нею легкого акцентру в центрі повіки, коли цей дивний голубий колір є доречним.

ctattoo6

Ще одним новеньким відтінком є 101 Breathless, такий собі тілесно-золотистий відтінок з блискітками. Його наразі немає в мережі Watsons чи Cosmo, але можна замовити на parfumeria.ua.

Оскільки кремові соло-тіньки зараз набувають великої популярності і є доволі зручним варіантом на щодень, мені хотілось чогось нюдового, легкого і сяючого. Тому подумала, що от він, непоганий бюджетний варіант. Адже, ціна тіньок коливається від 80 до 110 грн.

ctattoo9

Цей відтінок має менш ніжну текстуру ніж попередній і основним недоліком є поодинокі великі блискітки, які якось неочікувано проявляються і збиваються купками. Бракує їм тендітнішого шимеру. Скажу так, щось ті блискітки грубого помолу 🙂

ctattoo2

Але загалом картина на оці доволі ніжна виходить, особливо якщо за основу дати улюблений Creme de Rose 91, тоді колір гарніше проявляється 🙂 Трішки легкості, сяйва і свіжості – гарний варіант на щодень. А ще, тіньки мають неймовірну стійкість, залишаються на місці навіть після вмивання, а цілком змиваються вже аж з використанням міцелярки чи іншого засобу для зняття макіяжу.

Ось так зовсім коротенько вийшло розповісти про цих звіряток 🙂

А у вас є улюблені кремові тіньки, які ви любите використовувати соло?

4 Comments Add yours

 1. Khrystyna says:

  Дуже сподобалось як на твоїй повіці виглядає 101 Breathless, так шо мабуть придбаю й собі. Це ідеальний варіант на літо!
  А я колись дуже довго шукала ідеальні тіні для себе і зупинилась на тінях від Герлен (на багато років). Не зустрічала більше аналога який би так добре лягав і так довго тримався.

  Liked by 1 person

  1. О, я пам’ятаю як ти розповідала за ті герленівські тіньки. Дуже люблю, коли ти даєш таке легке золотисте сяйво і стрілочку, дуже тобі пасує =)

   Like

 2. О, новиночки! Дякую, що розповіла про них. Виглядають дуже ніжно!
  У мене улюблена тінька – це теж Creme de Rose 91. Просто ідеальна))

  Liked by 1 person

  1. Creme de Rose справді якась просто феноменальна в них вийшла, хоч спершу дуже непримітна) Я вже закінчую одну баночку і маю на поготові нову 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s